Вчені виявляють новий карликова планета за Плутоном

багато комет виникла в поясі Койпера або хмари Оорта, але їх овальні орбіти буде перетягнути їх на сонці, хоча, як правило, вважаються зовнішні області Сонячної системи в основному складається з малих небесних тіл, що складаються, ніж Плутон.

За даними зарубіжних ЗМІ, в родині фото в Сонячній системі, додавання нового обличчя.
На додаток до Плутона, вчені виявили новий карликової планети.
Згідно зі звітом NPR, карликова планета називається & ldquo; 2014UZ224 & Rdquo ;, діаметр близько 530 км від Сонця близько 8,5 млрд км.
Для порівняння, найбільший супутник Плутона, Харон діаметром 1200 км і афелії від Сонця має 7,3 млрд кілометрів.
Для 2014UZ224, а з & ldquo; рік і Rdquo; (карликова планета про часу, необхідного, щоб обвести дату) становить приблизно 1100.
Для порівняння, Плутон на & ldquo; в & Rdquo; всього близько 248 років.
Центр малих планет також підтвердив недавно виявлених об’єктів.

Мічиган професор астрономії в університеті Девід Gerdes сказав NPR, пристрій вчені камери називають темної енергії (DECam) виявили карликову планету.
Всі ми знаємо, що Всесвіт прискорюється розширення, а слідом за цим механізмом є рушійною вченим прискорити розширення так званої темної енергії.
Для того, щоб зрозуміти, що саме сталося, що темна енергія, вчені створили спеціально DECam для спостереження галактик і наднової (вибухає зірки) рух від Землі в цьому процесі, щоб отримати більше підказок.
Інший називається Огляд темної енергії (DES) програма.
Програма буде використовувати дані спостережень з DECam породжують цілий всесвіт & ldquo; & Rdquo ;, надати карти та інформацію про темну досліджень в області енергетики.

DES використовується для відображення темної матерії в даний час (що становить 80% від загальної маси Всесвіту, але їх точна природа досі загадка) дослідження і знайти раніше невідомі об’єкти.
За інформацією сайту завдань, частина DES працює приблизно раз в тиждень частоту декількох невеликих ділянок на фотосесії неба.
Це дає нам можливість зробити деякі нові відкриття.
Незважаючи на явне зміщення зірок і галактик, ми завжди залишатиметься в тому ж положенні на небі, відносно близько до Землі і Сонце в небі з’явилися навколо досвіду на тиждень або кілька тижнів.

згідно NPR сказати, кілька років тому, Gerdes вимагають деяких студентів старших курсів перспективних непідтверджені об’єктів Сонячної системи на карті неба.
Gerdes сказав виклик деякі труднощі.
Тому що, не дивлячись на неодноразові спостереження волі регіону, інтервал між двома спостереженнями не є фіксованими.
Тим не менш, студенти розробили відповідну комп’ютерну Руан, щоб мати справу з коливаннями в період спостережень, і успішно визначили рух небесних тіл.
NPR повідомив, що до і після того, як дослідники знадобилося два роки, щоб переконатися, що 2014UZ224 відкриття.
Хоча його орбіта не була повністю визначена, щоб зробити це відкриття вчені заявили, що вони вважають 2014UZ224 в межах Сонячної системи від Сонця в далекому небесної третини.

До цього відкриття, доступ до внутрішньої частини Сонячної системи & ldquo; карликова планета & Rdquo; найменше небесні cigarettes Sale звуть Ceres.
Він розташований в поясі астероїдів між Марсом і Юпітером.
Gerdes сказав NPR, 2014UZ224 як карликова планета все ще може бути трохи занадто малий, але він був переданий Міжнародному астрономічному союзу (зроблений до карликової планети Плутон знижений оскаржити рішення), щоб визначити.
Сонячна система чотири інших карликових планет були підтверджені, але згідно із заявою НАСА, вчені вважають, що можуть бути десятки Сонячної системи, і навіть більше 100 об’єктів розміром карликових планет ще належить відкрити.

область, яка знаходиться за межами орбіти Нептуна називають пояс Койпера.
Ця страва в формі площа, як вважають, містять тисячі крижаних або кам’янистих небесних тіл.
Після того, як це називається хмару Оорта, сферичну область, наповнену крижаної або кам’янистих небесних тіл, загорнуті в решти населених пунктів області Сонячної системи.
Багато комети виникли в поясі Койпера або хмари Оорта, але їх овальні орбіти буде перетягнути їх на сонці, хоча, як правило, вважаються зовнішні області Сонячної системи в основному складається з малих небесних тіл, що складаються, ніж Плутон.
Ми до цих пір не виключають поблизу Нептун розмірів планети можуть ховатися там.
Недавні дослідження показали, що траєкторія відома за межами об’єктів Сонячної системи може означати, що & ldquo; існування; дев’ята планета & Rdquo.
Дослідження призведе наші зусилля, щоб виявити нову планету за допомогою телескопа.