Дорогоцінні метали від Землі 4,45 мільярда років тому, велика планета зіткнення

Вчені давно припускали, на Землі

золото та інші дорогоцінні метали можуть бути сформовані в декількох невеликих випадку удару метеорита, але нове дослідження ставить під сумнів теорію про те, що головним зіткнення Землі з іншою планетою Земля може виробляти всі дорогоцінні метали.

За даними британської Daily Mail повідомила, що довгий час, вчені припустили, дорогоцінні метали Землі (золото і платина) формується в кількох невеликих зіткнень метеоритів, але останнє дослідження ставить під сумнів теорію про те, що Земля та інші 4,45 мільярда років тому
головна зіткнення планети Земля сформували дорогоцінний метал.

Останні дослідження показують, що еволюція насильницького акту зіткнення Землі в історії набагато менше, ніж очікувалося раніше.
Токіо Інститут дослідників Технології, відповідальних за дослідження, вони побудували комп’ютерну модель, відстежувати і аналізувати процес розвитку Землі 300 мільйонів років після народження.
Це подальшого аналізу еволюції вчений

Землі довгий проміжок часу, результати показують, що формування крупного зіткнення Землі дорогоцінних металів, а не раніше думали довго відчували безліч дрібних сутичок метеоритів.
Присутність вищих рівнів дорогоцінних металів поблизу поверхні Землі, що дуже дивно для вчених, вони зазвичай думають про родовищ дорогоцінних металів на землі навколо внутрішнього ядра Землі.
До формування Землі

дорогоцінних металів і ldquo; після того, як за допомогою тонкошарової хроматографії і Rdquo, теорія, щоб пояснити теорію, що зіткнення Землі сторонніх речовин в процесі вашої важкої осадження металу поблизу поверхні Землі.
Включення & ldquo; після того, як за допомогою тонкошарової хроматографії і Rdquo, коли теорія, Imperial College London Геолог Маттіас – Вілл Берд (Matthias Willbold) зазначив, що ця теорія формується після того, як внутрішнє ядро ​​Землі, метеорит вплив Землі до утворення великої дощу
дорогоцінні метали.
Ці метеорити містять золото, мантії і континентальної кори, наповнений великою кількістю золота.

Вчені останнім комп’ютерне моделювання Землі, Місяця і Марса & ldquo; & Rdquo; концентрація металу тільки вважається одним з основних зіткнення Землі може сформувати всі дорогоцінні метали.
Вони вважають, що процес 4,45 мільярда років тому, зіткнення Землі з іншою планетою в формуванні Місяця, земля принесла багато дорогих важких металів II-V.com.
Ця попередня & ldquo; після того, як за допомогою ТШХ і Rdquo; теоретичні перспективи суперечливі.

той же час, вони рідко результати також показують внутрішню сонячну систему іншого плаваючого сміття і матеріалів, припускаючи, що рання Земля може бути скромнішим, ніж очікувалося раніше спокійним.
Дослідники сподіваються, що результати цього дослідження для майбутнього моделювання ранньої Сонячної системи.