Дослідження показали, що серцебиття плода вперше з’явилися в перші 16 днів вагітності

статистичні дані показують, що у Великобританії кожні 180 народжених живими, були один випадок вроджених вад серця, що еквівалентно новому 4000 році, новий 12 пацієнтів з вродженими захворюваннями серця кожен день.

За даними британської Daily Mail повідомила, що в даний час, нове дослідження показує, що серцебиття плода вперше з’явилися в перші 16 днів вагітності.
Раніше дослідники вважають, що перше скорочення плода серцебиття м’язів людини є перші 21 днів вагітності.

В даний час Група дослідників з Оксфордського університету виявили, що серцебиття плода людина раніше вперше, це дослідження проводить дослідження за фінансової підтримки Британського фонду серця (BHF).
Керівник дослідження, B Cigars brand Професор КВ – Пол Райлі (Paul Riley) сказав, ми намагаємося, щоб краще зрозуміти, як розвиток серця, аналіз факторів, що призводять до дефектів серця відбуваються до народження в утробі матері, і як серце дорослого населення
ремонт, дослідження показало, що лікування вроджених допомоги надають нові ключі.

, знаходячи в перший раз, як б’ється серце і як процес розвитку серцевих проблем, ви можете уникнути серцево-судинних захворювань в стадії вагітності.
Професор Райлі і команда сподівається, що це відкриття може відновити пошкоджені м’язи після серцевого нападу, серцевого нападу, легко може привести до серцевої недостатності.

дослідницька група виявила перші серцебиття лабораторних мишей ембріонів, і тому, ймовірно, вперше з’явився в серцебиття плода людини через 16 днів після зачаття, дослідження, опубліковане в журналі “eLife”.
Повідомляється, що в Великобританії кожні 180 новонароджених були там один випадок був поставлений діагноз вроджена вада серця.