Квантова наука експериментальний супутник “номер Mozi” випробування на орбіті йде добре

даних Малюнок: Китай розробив перший у світі квантовий науковий експериментальний супутник

кореспондент 12 жовтня через Китайської академії наук стало відомо, що квантова наука експериментальний супутник Китай першим & ldquo; Mozi номер & Rdquo, після успішного запуску з 16 серпня поточного року, в даний час
робота на орбіті випробування, супутникова платформа в даний час тестування, тестування корисного навантаження, три супутника меленого тест зв’язок йде гладко, різні супутникові системи працюють нормально.

квантовий супутниковий проект головний вчений, академік введення Пан Jianwei, вся робота тестування на орбіті триватиме близько трьох місяців, як очікується, буде завершена в середині листопада.
На орбіті завершення тестування, супутник буде доставлений користувачеві і в науковій експериментальній стадії.

В даний час, & ldquo; Mozi номер & Rdquo; супутникова платформа завершила випробування.
контроль енергоспоживання, стан батареї нормально, нормальна джерело живлення сонячні крила, заряд і функція розряду належним чином; віддаленої команди і ін’єкції даних, віддалений аспект 100% успіху.

Тим часом, Ends швидкість загасання режим управління орієнтації супутника став cigarettes Shop режим захоплення ВС, віндсерфінгом режим розгорнуті, і випробування на інерційному режимі спрямованого, система супутникового контролю відношення нормально, стабільні робочі характеристики; передача даних передачі, дистанційне вимірювання стабільності важливо
відповідно до очікувань, терморегулювання підсистема контуру опалення працює належним чином, щоб відповідати вимогам, управління послугами зірка, статус комп’ютера супутникової служби нормально, зірки службового програмного забезпечення для правильної роботи.

корисного навантаження тест робота завершена.
Корисне навантаження кожного окремого чека завантаження, нормальний стан, завершення внутрішньої навантаження від тесту вирівнювання оптичної осі, точність узгодження оптичної осі для задоволення потреби даної місії; повний спеціальний тест навантаження виявлення одиночних фотонів, один детектор фотонів темні підраховує показники відповідно до очікувань, завершення всіх наземних
вказує станція, хороша стійкість, відстеження точності відповідати вимогам, погодні умови будуть виконані відповідно до вимог з метою станції з метою були успішними, заплутуються джерело працює належним чином, світло яскравість джерела та інші показники для задоволення потреб місії; ін’єкції команди завантаження, телеметрія
наукові і вниз за течією передачі даних були нормальними.

днів для тесту зв’язку частково.
У комплекті з Сінлун станції, станції Делі, однієї станції з метою випробування Наньшань станції, щоб встановити зв’язок небо і землю, а також завершення станції Наньшань Делі з подвійним випробуванням з метою встановити двосторонню заплутане легкий ланцюг, із завершенням станції з Алі
тест зір, щоб встановити телепортації оптичну зв’язок.
Супутники в даний час установки параметрів і знайти кращі робоча точка процесу накопичення дійсні дані.
& Ldquo; Протягом цього періоду, Quantum завершила перший в світі супутник в той же час, вирівняйте з точністю тестування подвійний станції, яка є одним з найбільших в цілому труднощі тестування, вимоги до точності дуже високі.
& Rdquo; квантовий супутниковий інженерний виконавчий віце-президент відділу і головний командир супутникової системи, сказав Ван Jianyu, & ldquo; але тільки повне бістатичних вирівнювання, ми можемо сподіватися здійснити наступну зірку для поширення квантових експериментів заплутування.
& Rdquo; загальний розподіл

квантова інженерія прикладна система науки супутниковий зв’язок, сказав супутникові системи підрозділ віце-президент Пен Chengzhi, тестовий супутник, багато параметрів продуктивності перевищують проектних специфікацій.
Наприклад, внаслідок квантового супутника може працювати тільки в нічний час, для того, щоб захистити джерело живлення, коли оригінальний дизайн супутниковий експеримент тільки один раз на добу, не більше ніж в два рази.
Супутникові днів по тому, команда виявила, що продуктивність енергетична система дуже добре, команда після консультацій, вирішив дозволити & ldquo; Mozi номер & Rdquo; робити 2 або 3 рази в день експерименту, і, нарешті, вдалося.

& ldquo; Традиційно супутникові дні стабілізуватися, наскільки це можливо, не відрегульований, але вчені сподіваються це зробити якомога більше, коли умови дозволяють кілька експериментів.
Науково-технічна команда це команда модель співпраці є реальним наукомісткий супутника; Mozi номер & Rsquo; це & lsquo.
& Rsquo; & Rdquo; сказав Пен Chengzhi.

Зрозуміло, що квантовий супутник & ldquo; номер Mozi & Rdquo, є одним з Китайської академії стратегічних пілотного науково-технічних проектів першого наукового експерименту супутника космічної науки і техніки, 16 серпня успішно запущений з Цзюцюань.
Його головне завдання полягає в тому, щоб здійснювати високошвидкісну супутникову науку квантового розподілу ключів, квантової заплутаності для поширення супутникового і наземного супутникового квантової телепортації експеримент.