Натоптишів і мозолів нові рекомендації з профілактики

дослідники Кембріджського університету зробили перший крок в новому методі лікування розвитку цукрового діабету 1 типу, в разі успіху, буде означати кінець терпіти долю хвороб впливають на регулярні ін’єкції інсуліну, що багато пацієнтів діти
,

Діабет типу 1 є одним з найбільш поширених хронічних захворювань дітей, швидке зростання числа людей, які страждають щороку.
У Великобританії налічується близько 400 тисяч людей постраждали, в тому числі 29000 дітей.
При діабеті типу 1, власна імунна система організму помилково приймати інсулін-продукують клітини підшлункової залози, як відомо, бути шкідливим, і таким чином атаку, знищити їх.
В результаті викликано відсутністю інсуліну, глюкози в крові має бути транспортовано в клітку.
Без інсуліну, рівень глюкози в крові підвищується, що призводить до короткостроковій і довгостроковій перспективі пошкодження, тому пацієнти повинні вводити себе кілька разів на день, щоб компенсувати інсуліну легкістю.

У дослідженні, опублікованому в журналі відкритого доступу “Публічна наукова бібліотека і Мідот; Медицина” Дослідження, проведене в журналі, одна дослідницька група в Кембриджі, США Інститут медицини / Wellcome Trust Цукровий лабораторії протизапального препарату призвело до модулювати імунну систему,
мета полягає в тому, щоб запобігти імунні клітини пацієнта атакують інсулін-продукують клітини в їх.

препарати Алдеслейкін, рекомбінантний інтерлейкін-2 (- 2), поточна висока доза використовується для лікування деяких видів пухлин нирок і раку шкіри.
Алдеслейкін на набагато меншій дозі, поліпшити здатність регуляторних Т-клітин (імунних клітин) підмножин, запобігаючи імунну систему втрачає контроль і запобігти його знищити власні органи організму (аутоімунні).
Ключ до такого підходу є

спочатку визначити ефект одноразової дози альдеслейкіна в діабетом 1 типу підгрупі пацієнтів.
Для досягнення цієї мети команда використовувала передовий експериментальний дизайн з 40 1-го типу у хворих на цукровий діабет з широким спектром імунного нагляду, і виявили, що деякі підмножини дози збільшують 10-20%.
Ці дози можуть бути достатніми, щоб запобігти імунні клітини атакують тіло, але вони не будуть перешкоджати природної захисної системи організму, яка захищає нас від вторгнення бактерій або вірусної інфекції має важливе значення.

Дослідники також виявили, що в попередньому випробуванні Деякі учасники не відповіли, чи що також може бути витлумачено як проблема Алдеслейкін щоденного режиму дозування.
Поточні результати показують, що щоденні результати введення субпопуляції стають менш чутливими до препарату, рекомендується, щоб отримати найкращі результати імунітету не повинні приймати ліки щодня.

& ldquo; цукровий діабет типу 1, якщо не лікувати призводить до летального результату, однак в даний час лікування & mdash; & mdash; ін’єкції кілька разів на день інсулін не зручно, гірші аспекти пацієнта більш болючим, особливо для дітей, і Rdquo; Френк Уолдрон-Лінч
сказав доктор.
& Ldquo; Наша мета полягає в тому, щоб розробити метод лікування може припинити щоденні ін’єкції інсуліну і викликати власний статус пацієнта імунної системи раннього пошкодження.

& ldquo; Ми знаходимося на попередньому етапі, але це вживання наркотиків природним чином виробляється в організмі, щоб відновити здоров’я імунної системи у цих хворих.
Попередні дослідження були зосереджені на придушення імунної системи, ми хочемо, щоб налаштувати його.
Наш наступний крок, щоб знайти оптимальну програму лікування & mdash; & mdash; хоча і не запобігти травмам, пошкодити нашу природну систему захисту, але це буде просто підвищити власну відповідь організму.
& Rdquo, сказав

дослідники, будь-яке лікування буде зосереджена на недавно діагностували діабет типу 1 тіла, багато з яких до цих пір в змозі виробляти достатню кількість інсуліну, щоб запобігти ускладненням хвороби.
Лікування може допомогти запобігти подальшому пошкодження і допомогти їм продовжувати виробляти невеликі кількості інсуліну протягом більш тривалого періоду часу.

мозолів або мозолів пов’язано з довгими густими тертя або тиску на нозі з’являються болючою області.

тих пір, у верхній частині стопи або ноги називається мозолів.
Ті, хто не з’являвся в підошвах ніг, називаються мозолів.

за даними Американської медичної асоціації Podiatric (АРМА) говорить, незалежно від того, де вони знаходяться, мозолів і мозолів не може завдати шкоди, і може мати серйозні наслідки для пацієнтів з цукровим діабетом або вплинути на кровообіг.

Згідно новини асоціації конференції коментарі, & ldquo; м’який мозолів і мозолів не потребують лікування.
Якщо мозолів або мозолів не дасть вам викликати проблеми, якою б вона не була.
& Rdquo;

& ldquo; Якщо мозолів і мозолів викликають біль і дискомфорт, або яким-небудь чином втручатися в повсякденне життя, щоб побачити ортопеда.
Крім того, у пацієнтів з цукровим діабетом, поганий кровообіг або інших серйозних хвороб пацієнтів повинні перевірити ноги, і Rdquo; рекомендації організації.

, якщо є хоч якась мозолів і мозолів, ваш лікар може порекомендувати вам змінити взуття, або додати деякі інші наповнювачі.

мозолів або мозолів, але більш переважно лікарем.
Він може бути зішкребти з скибочкою скальпель потовщеною шкіри.
Це хворобливе засіб, тому що шкіра мертвий.
Згідно АРМА, мозолів або мозолів, якщо повторні напади можуть зажадати подальшого лікування.

Якщо мозолів або мозолів викликати сильний біль, ви можете використовувати кортизон.
У деяких випадках, хірургічне втручання може бути необхідним, йдеться в повідомленні асоціації.

Для запобігання мозолів і мозолів, носити правильне взуття.
Якщо у вас є ноги або ніг каліцтва, запитаєте лікаря, що найбільш підходящі черевики.

згідно АРМА, використовувати гель колодки можуть викликати мозолів і мозолів, щоб зменшити тертя і тиск.
Ортопед може допомогти вам знайти найкраще місце, щоб поставити крапку гелю пускового майданчика II & V протилежні.