Перший космічний Асгарда Заснована країни

За даними британської “Daily Mail” повідомила 12 жовтня, 11-й міжнародна команда вчених оголосила про створення першого національного простору UNM Clothing імені Asgardia, призначеної для захисту від руйнівного впливу астероїда,
перші кроки проекту є запуск супутника в наступному році.
Крім того, з цього моменту, люди можуть зареєструватися на веб-сайті проекту Asgardia, перші 100000 реєстрацій будуть Asgardia громадяни.

За словами керівника проекту, сказав, через створення нового & ldquo; & Rdquo ;, національна власність проект простору для людей і простору, щоб створити нову основу для статусу як незалежної держави.
Лідер команди є засновником міжнародного авіаційного дослідницького центру Ігор Ашурбейлі, на 11-му він оголосив шокуючу програму на прес-конференції в Парижі.
Підготовчі роботи

У планах команди буде використання самих передових досягнень науки і техніки, щоб створити бар’єр для захисту людства, зупинити загрозу від техногенного або природного простору, в тому числі космічного сміття, сонячних спалахів, планети удару.
Передбачається, що простір існує простежуватися до 20000 одиниць космічного сміття, простору і сама матерія буде становити загрозу для життя на Землі.

За словами Ашурбейлі сказав, & ldquo; Asgardia є зрілим і незалежною державою, майбутнє стане членом Організації Об’єднаних Націй, її значення полягає в існуванні мирної захисту простору, щоб запобігти суперечки на Землі поширюватися в просторі.
& Rdquo;

За словами професора Рам Jakhu з Канади McGill University, сказав, & ldquo; управління для космічного простору, створення реалістичною і унікального глобального простору правового режиму має важливе значення, це буде гарантувати, що освоєння космічного простору є
здійснюється на стійкій основі, то в мирних цілях, але і корисно для людства, в тому числі тих, хто живе на Землі і в космосі для майбутніх поколінь.
& Rdquo;