Шеньчжоу 11 буде відкрито 17 жовтня

Згідно CCTV цитує “Пекін таймс” повідомила 12 жовтня, 11-й пілотований космічний корабель Шеньчжоу розпочнеться 17 жовтня о Цзюцюань Long March II ракети FY11 польоту множення групи, що складається з двох чоловіків космонавтів
склад.

повідомив, що після 11 Шеньчжоу орбіти після фазової модуляції орбіти, зближення і стикування з Temple II являє собою зібрання.
Астронавти проводять експерименти в храм II.
складальна операція на 30-й день, два розділених, астронавти прийняти повернення капсули повернулися Siziwangqi основного місця посадки.

Згідно офіційної презентації мікро-канал Китайської аерокосмічної науки і Technology Group, 13 серпня, одинадцять UNM Clothing Шеньчжоу пілотованого космічного корабля процесом, щоб завершити всі роботи з розвитку, перш ніж покинути завод, що транспортується в Пекін з Цзюцюань, площа космодром для проведення остаточного складання і тестування
робота.
Основне завдання Шеньчжоу No.

одинадцять пілотованого космічного корабля є забезпечення персоналу і поставляє космічні транспортні послуги Храм II в залізничних операцій, функцій і оцінки ефективності подальшого пілотованого транспортної системи, особливо на орбіті космічної станції
зближення і стикування технології та космічної лабораторії Храму II після завершення середнього резидентних астронавтів стикування тест, здатність виконувати комбінацію оціночної місії астронавти живуть, працюють і охорони здоров’я, можливостей і астронавтів.

Храм II заснований на космічній лабораторії Храму Одна з цілей продуктів резервного копіювання літаків покращилася на розробці, загальною довжиною 10,4 м, використовуючи ДСР і ресурси кабіни дві конфігурації кабіни, на орбіті розрахунковий термін служби не менше 2-х років, основний
завдання полягає в тому, щоб прийняти доступу пілотованих космічних кораблів і космічних апаратів, вантажних проведення експериментів космічної науки, щоб перевірити будівництво та експлуатацію ключових технологій космічної станції, є реальне відчуття космічної лабораторії в першу чергу.

попередня 6 серпня, відповідно, для виконання Храму II і Шеньчжоу 11-й запуск місії і ракети-носія Long March II FT2 Long March II F геть одинадцять прибув в Цзюцюань, це перший раз, коли два раунди
ракета транспортується на стартовий майданчик для виконання завдань одночасно.
Ці дві ракети після завершення всіх робіт з розвитку процесу, перш ніж покинути завод, на 3 серпня виліт з Пекіна, що перевозиться на залізничному транспорті Цзюцюань космодрому.

15 вересня, Китай Цзюцюань у використанні ракети Long March II успішно Temple II FT2 космічна лабораторія успішно на орбіту, запуск повного успіху.

довжиною два F ракета була використана для запуску пілотованого космічного корабля нашу власну ракету, насолоджуватися і ldquo; небо & Rdquo; репутацію.
Проведена 10 Шеньчжоу космічного корабля і ракети-носія місії 2-го Храму в 12 стартових місій, & ldquo; небо & Rdquo; F довго підтримували показник успіху 100%.