Bloomberg: 2030 автомобілів обмін стане основною автомобільної промисловості стикається з перетворенням

За даними британської “Daily Mail” повідомила 11 жовтня, Bloomberg опублікувала доповідь, очікуваний до 2030 року, заохочення уряду і стимули, електричні машини і кількість самостійного водіння автомобілів буде продовжувати рости, або обслуговування автомобіля обмін
буде домінувати на ринку.
Ця ініціатива дозволить не тільки скоротити шкідливі викиди газу, може також поліпшити заторів на дорогах, і інше.
Але і величезною проблемою для автомобільної промисловості.

по скороченню викидів парникових газів, уряд намагається за допомогою субсидій, податкових пільг і введення зони низьких рівнів викидів та інших заходів для заохочення людей до використання електричних транспортних засобів.

Згідно зі звітом McKinsey & Company і Bloomberg New Energy Finance показав, що ціна на літій-іонних батарей в 2010 році зросла з $ 1000 за кіловат-годину (близько 67 Cheap Cigars 18 юанів) впала до $ 350 в 2015 році (US $ 2351
юанів), витрати скоротилися на 65%.

рухомий нової інфраструктури буде народження великої кількості відвідувачів двері обслуговування автомобілів обміну.
У таких містах, як Лондон і Сінгапур, беручи до уваги політику жорстких викидів, зниження витрат, а також корисливість чинники, то, швидше за все, відмовитися від використання приватних автомобілів.
Повідомляється, що в 2030 році в густонаселеному і з високим рівнем доходів міських Лондоні, Сінгапурі та інших електричних транспортних засобів на дорозі, як очікується, припадає 60% від автомобіля.
У той же час, в 10 автомобілів, буде чотири автономних транспортних засобів.
Це введення зони низьких рівнів викидів, підтримки споживачів і результатом ринкової економіки дружньої.

але збільшення електричних транспортних засобів також може являти собою загрозу для автомобільної промисловості.
У доповіді аналізується майбутнє автомобільної промисловості зіткнуться з фундаментальною трансформації, потреба в приватних автомобілів до послуг громадського транспорту.
Бензин Роздрібні продавці повинні також розглянути питання про поточний монетизації активів, а також такі питання, як отримати більше доходів від заряду, роздрібного ринку і обслуговування флоту.