Juno космічний апарат до Юпітера сяйв записали “дивний шум”

Як показала практика, це 27 серпня & ldquo; Juno & Rdquo; зонд сфотографував Юпітер, недавно прибув з через дві години, коли відстань детектора Юпітера 195000 км.
У цьому прольоти записані під час радіохвилі випромінювання Юпітера сяйв випуску.

За даними британської Daily Mail повідомила недавно & ldquo; Juno & Rdquo, коли зонд пролітав над поверхнею Юпітера, записані дивні звукові дані.
27 серпня, & ldquo; Juno & Rdquo, коли над орбіти Юпітера, що проходить запис в випромінювання Юпітера сильний полярні сяйва випустили, ці хвилі, які випромінює детектором оснащений плазмової хвилі детектори (махає), записані після перетворення інженерів
аудіо-файли, що показують дивне. звуковий

Повідомляється, що перше спостереження сяйв радіохвильової випромінювання Юпітера в 1950-х роках, але ніколи не аналізувалися в такому вигідному становищі.
Дослідження вчених з Університету штату Айова – Білл Coulter (Bill Kurth) сказав: & ldquo; Для нас, Юпітер може бути тільки газовий гігант, але плазмової хвилі детектори для виявлення частинок високих енергій в Аврорі Юпітера формується Арктичний літак
сигнал, який є найсильнішим в сонячній системі у формі виділення енергії.
В даний час ми намагаємося бути оголошені ці електрони беруться.
& Rdquo;

дослідники сподіваються вивчити, як електрони і іони уздовж силових ліній магнітного поля прискориться в Юпітері, в кінцевому рахунку, стикаючись з атмосферою Юпітера відбувається, енергія утворюється під час вивержень стали сяйв Юпітера.
Плазмової хвилі детектори на різних ділянках орбіти Юпітера магнітної хвилі вибірки плазмових хвиль, плазма Kurt уподібнити струнний інструмент.
Він зазначив, що, якщо ви смикає за ниточки на скрипці, рядок виникає вібрація, вібрація цей рядок як плазма, яка знаходиться в русі зарядженої частинки стан, однак, ці звукові хвилі, які люди не можуть чути.

дослідники повинні аудіо діапазон & ldquo; & Rdquo ;, понижувальної передачі після стиснення так багато годин спостережень стати коротким каналом.
Очікуване & ldquo; Juno & Rdquo; при детектора Cheap Cigars плазмових хвиль детекторів на Юпітері першому періоді опитування 2 листопада він дізнався, використання сонячної енергії & ldquo; Juno & Rdquo; детектор протягом 5 років від Землі
запущений в липні цього року, щоб увійти в орбіту Юпітера.